קומפני פיתחה לאחרונה, יחד עם פרופסור יונתן סמילנסקי  ו"התוייטט אינטרנשיונל"  מספר כלים להערכה ומדידה, בתהליכי גיוס, בהדרכה ובהטמעת הלמידה.

1.

SBAS.ONLINE

כלי למדידת איכות קבלת ההחלטות של מועמדים לגיוס לתפקידי מכירות. פערים גדולים בין הציפיות מאיש המכירות והביצוע בפועל הביאו אותנו לפתח כלי הערכה בו המועמד מתבקש לבחור בתגובה "הנכונה", בשני תרחישים של מכירות מורכבות. השוואת התשובות של המועמד למודל ההצלחה של "התוייט אינטרנשיונל" ולמאות אנשי מכירות בעולם, מאפשר לכם להפיק דוח אישי ("און ליין") המתייחס לאיכות קבלת ההחלטות של המועמד בכל אחד מארבעת שלבי המכירה: יצירת הצורך,   ההתמודדות מול התחרות,   המשא ומתן   וסגירת העסקה.

2.

STNA.ONLINE

אבחון צורכי ההדרכה של אנשי מכירות – כלי "און ליין" המאפשר לכם לבחון את הפערים בין הרצוי למצוי ביכולותיהם של אנשי המכירות שלכם, לפני ההחלטה על מה יודרכו אנשי המכירות. כך ניתן להעלות את ההחזר על ההשקעה ולמנוע בזבוז מיותר של כסף, זמן ומאמץ.

3.

SPIN.STNA.ONLINE

כלי למדידה של תוצאות ההדרכה – יגלה לנו האם המשתתפים אכן רכשו את הידע והגישה, על מנת שיוכלו להשתמש בהם בעבודת השטח ולשפר ביצועיהם?

רוצים להתנסות באחד הכלים? 

קומפני פיתחה לאחרונה, יחד עם פרופסור יונתן סמילנסקי  ו"התוייטט אינטרנשיונל"  מספר כלים להערכה ומדידה, בתהליכי גיוס, בהדרכה ובהטמעת הלמידה.

SBAS.ONLINE

  1. כלי למדידת איכות קבלת ההחלטות של מועמדים לגיוס לתפקידי מכירות. פערים גדולים בין הציפיות מאיש המכירות והביצוע בפועל הביאו אותנו לפתח כלי הערכה בו המועמד מתבקש לבחור בתגובה "הנכונה", בשני סצינריוס של מכירות מורכבות. השוואת התשובות של המועמד למודל ההצלחה של "התוייט אינטרנשיונל" ולמאות אנשי מכירות בעולם, מאפשר לכם להפיק דוח אישי ("און ליין") המתייחס לאיכות קבלת ההחלטות של המועמד בכל אחד מארבעת שלבי המכירה: יצירת הצורך,   ההתמודדות מול התחרות,   המשא ומתן   וסגירת העסקה.

STNA.ONLINE

  1. אבחון צורכי ההדרכה של אנשי מכירות – כלי "און ליין" המאפשר לכם לבחון את הפערים בין הרצוי למצוי ביכולותיהם של אנשי המכירות שלכם, לפני ההחלטה על מה יודרכו אנשי המכירות. כך ניתן להעלות את ההחזר על ההשקעה ולמנוע בזבוז מיותר של כסף, זמן ומאמץ.

SPIN.STNA.ONLINE

  1. כלי למדידה של תוצאות ההדרכה – יגלה לנו האם המשתתפים אכן רכשו את הידע והגישה, על מנת שיוכלו להשתמש בהם בעבודת השטח ולשפר ביצועיהם?

רוצים להתנסות באחד הכלים? 

צור קשר: